• Filtry
  • Sortuj wg
    ...

W ofercie sklepu medycznego Galeria Zdrowia znalazły się wózki inwalidzkie przeznaczone dla najmłodszych pacjentów. Nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny dla dzieci w wieku od kilku miesięcy do kilkunastu lat wspomaga korygowanie wad postawy, naukę chodzenia, stabilizację kręgosłupa oraz poruszanie się.

Spacerowe wózki inwalidzkie dla dzieci – wielofunkcyjne, nowoczesne i wytrzymałe wózki dla dzieci z porażeniem mózgowym, przepukliną oponowo-rdzeniową oraz cierpiących na choroby mięśni oraz dysfunkcje uniemożliwiające samodzielne poruszanie się.

Dodatkowo dla dzieci posiadamy w ofercie:

– krzesełka i foteliki rehabilitacyjne – ułatwiające poruszanie się dzieciom z ograniczeniami lokomocyjnymi.

– pionizatory i parapodia dla małych pacjentów – wspomagające proces rehabilitacji dzieci, które mają problem z samodzielnym utrzymaniem pionowej postawy ciała oraz poruszaniem kończynami.

Praktyczny, sprawdzony i nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny dla dzieci sprawdza się w niemal każdych warunkach i jest niezbędny zarówno w profesjonalnych ośrodkach leczniczych, jak i w codziennym wykorzystaniu w domu. Wykwalifikowana kadra pracowników naszego sklepu z chęcią podpowie Państwu jaki sprzęt będzie najlepszy dla małego pacjenta oraz pomoże w dobraniu najlepszego rozwiązania na miarę potrzeb.

Koszyk
Kategorie