Balkoniki, podpórki inwalidzkie, kule ortopedyczne oraz laski do chodzenia dla osób starszych, chorych oraz posiadających ograniczenia ruchowe. Niezwykle przydatne w okresie rehabilitacji i rekonwalescencji, zarówno w domu osoby chorej, jak i w ośrodkach medyczno-rehabilitacyjnych, domach opieki czy ośrodkach dla osób w podeszłym wieku.

W ofercie sklepu Galeria Zdrowia znajdziecie Państwo wysokiej jakości, wytrzymałe, poręczne i praktyczne akcesoria do poruszania się, w tym:

balkoniki rehabilitacyjne

laski do podpierania

podpórki inwalidzkie

kule ortopedyczne

wózki zakupowe na kółkach

Balkoniki inwalidzkie kroczące, kołowe oraz ułatwiające wstawanie z pewnością ułatwią codzienne poruszanie się osobom, dla których wstanie z łóżka, utrzymanie równowagi czy samodzielne chodzenie bez wsparcia może stanowić problem.

Podpórki inwalidzkie wyposażone w kółka to idealne rozwiązanie dla osób starszych i schorowanych, które chcą jak najdłużej zachować niezależność w samodzielnym poruszaniu się. Niezwykle wygodne, lekkie i stabilne, często wyposażone w praktyczne koszyczki na drobiazgi czy zakupy podpórki inwalidzkie, a także laski i kule ortopedyczne oraz niezbędne akcesoria do ich przystosowania do indywidualnych oczekiwań danej osoby znajdziecie Państwo w naszym sklepie medycznym.

Koszyk
Kategorie