Filtry Close
Kategorie
Cena

Idealne prezenty dla seniora na święta!
Sprawdź naszą ofertę i wybierz coś dla siebie lub bliskiej osoby :)

Seniorko! Seniorze! Masz kłopot  dźwiganiem zakupów? My go rozwiążemy! Lekki, funkcjonalny wózek zakupowy z możliwością ustawienia siedziska! Bazarki i markety nie zmęczą cię – z wózkiem KOALA będą przyjemnością każdego dnia!

Na deszczowe dni, śnieżyce i błoto – idealne kalosze NEW VESTMANN od Scholl – teraz w wyjątkowo niskich cenach i wielu modelach do wyboru!

Wyjątkowo stabilna i ergonomiczna podpórka 4-kołowa JAGUAR w niższej cenie! Podpórka rollator to idealne rozwiązanie dla osób wymagających wsparcia przy wstawaniu, staniu i chodzeniu. Stanowi stabilne podparcie i pomaga w przemieszczaniu się. Energetyczne kolory Jaguara to propozycja dla pozytywnie nastawionych :)

Likwidacja kolekcji obuwia dziecięcego – wyprzedajemy ostatnie modele butów dziecięcych Scholl. Klapki i sandały z wyprofilowana wkładką, regulacjązapiecia i szerokości w wielu modelach i kolorach! Polecamy!

Przeceniliśmy obuwie letnie dla kobiet i mężczyzn. Teraz lekkie, wygodne i komfortowe buty SCHOLL w wyprzedażowych cenach!!

Kolorowe sandały regulowane, zapinane, klapki z zagłębieniem na piętę i z wygodną wyprofilowaną wkładką. Jakość na lata oraz zdrowie dla stóp! Zobacz przecenione modele!

Laski inwalidzkie do podpierania w promocyjnych cenach – tylko w promocji świątecznej! Polecamy wybrane modele! Przeceniliśmy laski regulowane na wysokość, drewniane, kolorowe i w klasycznych kolorach. W promocji cenowej także czwórnóg :)

Promocja trwa do 31.12.2023 lub do wyczerpania zapasów.

Close Koszyk
Close
Close
Kategorie