• Filtry
  • Sortuj wg
    ...

Dętki i opony w wózkach inwalidzkich są jednym z elementów szczególnie podatnych na zużycie. Intensywnie eksploatowane wymagają regularnego serwisowania oraz wymiany, dlatego warto zainwestować w dobrej jakości, solidnie wykonany produkt. W naszym sklepie oferujemy opony i dętki do wózków inwalidzkich ręcznych oraz elektrycznych w różnych rozmiarach. Bardzo wytrzymałe, wykonane z najlepszej jakości materiałów gwarantujących maksymalną odporność na przebicie dętki do wózków dla osób niepełnosprawnych są wyposażone w zawór samochodowy, który umożliwia ich szybkie i bezproblemowe dopompowanie w razie konieczności. Uniwersalny zawór zastosowanych w dętkach do wózków inwalidzkich pozwala na skorzystanie ze standardowych pompek oraz wygodnych i szybkich w obsłudze kompresorów.

Dobrej jakości opony do wózków inwalidzkich to jeden z podstawowych elementów zapewniający komfort i bezpieczeństwo poruszania się osoby niepełnosprawnej.

Opony do wózków inwalidzkich dostępne w sklepie Galeria Zdrowia pasują zarówno do wózków tradycyjnych, jak i elektrycznych. Są odporne na uszkodzenia i warunki atmosferyczne, wykonane z najlepszych, sprawdzonych materiałów.

Nasze opony do wózków dla osób niepełnosprawnych posiadają różne rodzaje bieżnika, który jest jednym z elementów zapewniającym dobrą sterowność oraz przyczepność podczas jazdy po trudnym, nierównym podłożu. Dzięki temu każdy może dopasować opony do swoich potrzeb. Najczęściej występujące i dostępne w naszym sklepie profile opon do wózków inwalidzkich to lekki, jodełka, kostka, V czy rowki wzdłużne, które świetnie odprowadzają wodę spod opon i zapewniają bezpieczną i komfortową jazdę po mokrych nawierzchniach.

Koszyk
Kategorie