Informacje ogólne i warunki dostawy

Firma Mobilex Sp. z o.o. z siedzibą przy ulicy Duńskiej 3/5, 91-204 Łódź, prowadzi stronę internetową pod adresem https://www.galeriazdrowia.pl . Działalność ta jest skierowana do firm oraz osób i odbywa się w zgodnie z obowiązującym prawem.

Oferta

Nasza oferta jest zgodna z działalnością firmy Mobilex Sp. z o.o. i składa się z produktów, które są importowane i sprzedawane na rynku polskim. Szerokie kontakty handlowe, pozwalają nam oferować wyroby po konkurencyjnych cenach, często najniższych w Polsce. Z przyczyn technicznych, może się jednak zdarzyć, że zamieszczony na stroni sklepu produkt będzie czasowo niedostępny i nie będziemy mogli zrealizować Twojego zamówienia. Jeśli uznasz, że informacje o produkcie są niewystarczające, prosimy o przesłanie wiadomości e-mail z pytaniem, aby uzyskać więcej szczegółów.

Zamówienie

Podstawą do realizacji zamówienia jest zarejestrowanie się w serwisie po przez formularz rejestracyjny, zalogowanie się i złożenie zamówienia. Intuicyjny mechanizm przeprowadzi Cię przez wszystkie fazy zakupu.

Dostawy

Towar wysyłamy firmą kurierską DPD lub za pośrednictwem paczkomatów InPost.
Koszt dostawy wszystkich wózków wynosi 35 PLN brutto – niezależnie od formy płatności (przedpłata, za pobraniem).

Koszt dostawy pozostałych produktów wynosi:

  • kurier DPD (przedpłata) – 20,00 PLN brutto
  • kurier DPD (za pobraniem) – 23,00 PLN brutto
  • paczkomat InPost (przedpłata) – 16,50 PLN

Czas dostarczenia: od 2-35 dni

Jeżeli wartość Twoich zakupów przekracza 300 PLN brutto, koszt dostawy pokrywa firma Mobilex.

Koszyk
Kategorie