• Filtry
  • Sortuj wg
    ...

Promocyjne ceny z okazji Black Friday! Wybrane modele lasek inwalidzkich w promocyjnych cenach! Tylko do końca listopada (lub do wyczerpania zapasów).

W sklepie medycznym Galeria Zdrowia znajdziecie Państwo szeroki wybór kul ortopedycznych i lasek inwalidzkich, które ułatwiają osobom niepełnosprawnym i starszym poruszanie się, zarówno w warunkach domowych, jak i podczas wychodzenia na zewnątrz. W ofercie posiadamy także laski dla osób niewidomych, które zapewniają bezpieczeństwo w trakcie przemieszczania się.

Oferujemy laski do podpierania z regulacją długości, ozdobne, w kilku wariantach kolorystycznych. Bardzo stabilne dzięki szerokim, gumowym końcówkom, praktyczne i wygodne w użytkowaniu. Laski inwalidzkie typu czwórnóg szczególnie polecane osobom starszym, schorowanym i niepełnosprawnym, które dzięki czterem punktom podparcia zapewnia większą stabilność i bezpieczeństwo w trakcie chodzenia. W naszym sklepie znajdziecie Państwo również tradycyjne, drewniane laski z ozdobnymi rączkami, w trzech wariantach do wyboru: klasyczna gięta, z rączką typu fritz oraz derby, a także laski inwalidzkie składane wykonane z aluminium, dzięki czemu są bardzo lekkie i wygodne, a po złożeniu mieszczą się do torby. Ciekawą propozycją dla osób starszych, które mają problem ze sprawnym poruszaniem się są aluminiowe laski inwalidzkie do podpierania typu łabędź, z regulacją długości oraz miękkim uchwytem poprawiającym komfort chodzenia.

Lekkie, poręczne, składane laski inwalidzkie są wyposażone w dodatkowe elementy odblaskowe, dzięki którym osoba niewidoma jest lepiej widoczna po zmroku, zarówno dla kierowców czy rowerzystów, jak i dla poruszających się chodnikiem pieszych czy innych użytkowników przestrzeni publicznej.

W sklepie Galeria Zdrowia znajdziecie Państwo kule ortopedyczne wykonane z aluminium, zapewniające pomoc podczas poruszania się osobom z ograniczeniami ruchowymi oraz po wypadkach i urazach, a także akcesoria do kul, takie jak uchwyty i nasadki (także praktyczne i zapewniające bezpieczeństwo oraz komfort w trudnych warunkach nasadki zimowe do kul ortopedycznych oraz lasek).

Aluminiowe kule inwalidzkie łokciowe ze stopniową regulacją wysokości i maksymalnym obciążeniem do 100kg są lekkie, poręczne i wytrzymałe. Skutecznie odciążają złamane lub uszkodzone kończyny i umożliwiają przemieszczanie się zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Są obowiązkowym elementem w procesie rehabilitacji, zarówno w specjalistycznych ośrodkach, jak i domowym zaciszu. Kule ortopedyczne dostępne w sklepie Galeria Zdrowia to najlepszy wybór dla osób, szukających niedrogiego i tymczasowego wparcia podczas poruszania się w okresie rekonwalescencji.

Koszyk
Kategorie