Budynki bez wind i podjazdów, wąskie klatki schodowe czy zbyt małe windy skutecznie uniemożliwiają osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich dostanie (lub wydostanie) się do budynków oraz wykonywanie codziennych czynności. Zakupy, załatwienie spraw urzędowych, dotarcie do pracy czy zwykłe wyjście z domu lub mieszkania nieprzystosowanego do potrzeb osoby poruszającej się na wózku inwalidzkim stanowi w takim przypadku duży problem. Również osoby które nie korzystają z pomocy wózka inwalidzkiego, ale nie są w stanie samodzielnie pokonywać schodów (na przykład osoby starsze) potrzebują codziennego wsparcia. Z pomocą przychodzą dostępne w sklepie Galeria Zdrowia schodołazy dla niepełnosprawnych, podjazdy, pochylnie oraz rampy.

Profesjonalne urządzenia służące likwidacji barier architektonicznych umożliwią sprawne pokonanie schodów oraz ciasnych i krętych klatek schodowych, które są wyzwaniem dla osób posiadających problemy ruchowe. Korzystanie z nich zwiększa możliwości ruchowe użytkownika oraz polepsza jego komfort życia.

 

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą. Podmiotem prowadzącym reklamy tych wyrobów medycznych jest Mobilex Sp. z o.o. Producenci poszczególnych produktów są wskazani na stronach każdego wyrobu.

Koszyk
Kategorie