Dostawa

 1. Informacje ogólne

  Firma Mobilex Sp. z o.o. z siedzibą przy ulicy Radwańskiej 23/1, 90-540 Łódź, prowadzi stronę internetową pod adresem http://www.galeriazdrowia.pl . Działalność ta jest skierowana do firm oraz osób i odbywa się w zgodnie z obowiązującym prawem.

 2. Oferta

  Nasza oferta jest zgodna z działalnością firmy Mobilex Sp. z o.o. i składa się z produktów, które są importowane i sprzedawane na rynku Polskim. Szerokie kontakty handlowe, pozwalają nam oferować wyroby po konkurencyjnych cenach, często najniższych w Polsce. Z przyczyn technicznych, może się jednak zdarzyć, że zamieszczony na witrynie produkt będzie czasowo niedostępny i nie będziemy mogli zrealizować Twojego zamówienia. Jeśli uznasz, że informacje o produkcie są niewystarczające, prosimy o przesłanie wiadomości e-mail z pytaniem w celu uzyskać dodatkowych informacji.

 3. Zamówienie

  Podstawą do realizacji zamówienia jest zarejestrowanie się w serwisie po przez formularz rejestracyjny, zalogowanie się i złożenie zamówienia. Intuicyjny mechanizm przeprowadzi Cię przez wszystkie fazy

 4. Dostawy

  Towar wysyłamy po przez firmę kurierską "SIÓDEMKA"
  Koszt dostawy wynosi 15 PLN brutto.
  Czas dostarczenia: od 2-35 dni
  Koszt transportu: jeżeli wartość sprzedaży przekracza 500 PLN brutto koszt pokrywa firma Mobilex.