• Informacje ogólne  Firma Mobilex Sp. z o.o. z siedzibą przy ulicy Radwańskiej 23/1, 90-540 Łódź, prowadzi stronę internetową pod adresem http://www.galeriazdrowia.pl . Działalność ta jest skierowana do firm oraz osób i odbywa się w zgodnie z obowiązującym prawem.
  • Oferta  Nasza oferta jest zgodna z działalnością firmy Mobilex Sp. z o.o. i składa się z produktów, które są importowane i sprzedawane na rynku Polskim. Szerokie kontakty handlowe, pozwalają nam oferować wyroby po konkurencyjnych cenach, często najniższych w Polsce. Z przyczyn technicznych, może się jednak zdarzyć, że zamieszczony na witrynie produkt będzie czasowo niedostępny i nie będziemy mogli zrealizować Twojego zamówienia. Jeśli uznasz, że informacje o produkcie są niewystarczające, prosimy o przesłanie wiadomości e-mail z pytaniem w celu uzyskać dodatkowych informacji.
  • Zamówienie  Podstawą do realizacji zamówienia jest zarejestrowanie się w serwisie po przez formularz rejestracyjny, zalogowanie się i złożenie zamówienia. Intuicyjny mechanizm przeprowadzi Cię przez wszystkie fazy
  • Dostawy  Towar wysyłamy po przez firmę kurierską “DPD”
    Koszt dostawy wynosi 15 PLN brutto – przedpłata, 17 PLN brutto – za pobraniem.
    Czas dostarczenia: od 2-35 dni
    Koszt transportu: jeżeli wartość sprzedaży przekracza 500 PLN brutto koszt pokrywa firma Mobilex.