Informacje ogólne

Firma Mobilex Sp. z o.o. z siedzibą przy ulicy Radwańskiej 23/1, 90-540 Łódź, prowadzi stronę internetową pod adresem http://www.galeriazdrowia.pl . Działalność ta jest skierowana do firm oraz osób i odbywa się w zgodnie z obowiązującym prawem.

Oferta

Nasza oferta jest zgodna z działalnością firmy Mobilex Sp. z o.o. i składa się z produktów, które są importowane i sprzedawane na rynku Polskim. Szerokie kontakty handlowe, pozwalają nam oferować wyroby po konkurencyjnych cenach, często najniższych w Polsce. Z przyczyn technicznych, może się jednak zdarzyć, że zamieszczony na witrynie produkt będzie czasowo niedostępny i nie będziemy mogli zrealizować Twojego zamówienia. Jeśli uznasz, że informacje o produkcie są niewystarczające, prosimy o przesłanie wiadomości e-mail z pytaniem w celu uzyskać dodatkowych informacji.

Zamówienie

Podstawą do realizacji zamówienia jest zarejestrowanie się w serwisie po przez formularz rejestracyjny, zalogowanie się i złożenie zamówienia. Intuicyjny mechanizm przeprowadzi Cię przez wszystkie fazy

Dostawy

Towar wysyłamy po przez firmę kurierską “DPD”
Koszt dostawy wynosi 25 PLN brutto – przedpłata, za pobraniem.
Czas dostarczenia: od 2-35 dni
Koszt transportu: jeżeli wartość sprzedaży przekracza 500 PLN brutto koszt pokrywa firma Mobilex.